Боб Арум: «Ломаченко битиметься з суперником, який не знає, що таке втома»

Василь Ломаченко та Орландо Салідо

Боб Арум: «Ломаченко битиметься з суперником, який не знає, що таке втома»

1 березня у США український боксер напівлегкої ваги Василь Ломаченко (1-0-0, 1 КО) спробує уже у другому своєму поєдинку на професійному рингу завоювати титул чемпіона світу — у бою з теперішнім чемпіоном WBO Орландо Салідо (40-12-2, 28 КО).

«Не можу дочекатися цього бою , — не став приховувати емоції Арум. — Я б за заплатив, щоб побачити його. Як на мене, цей поєдинок гідний бути головною подією вечора. Салідо — це квінтессенція жорсткого, міцного і витривалого мексиканця, який завжди б'ється до кінця. І він зустрінеться з хлопчиною, який був великим боксером-любителем, але ніколи не проводив 12-раундові бої. А тепер цьому хлопчині належить вийти в ринг проти людини, яка не знає, що таке втома».

«Ми з нетерпінням чекаємо поєдинку, щоб творити історію, — зізнався Егіс Клімас, менеджер Ломаченка. — Ми збираємося зробити те, що ще ніхто не робив в боксі — завоювати титул чемпіона світу у 2-му професійному поєдинку. Кожен член нашої команди дуже радий цьому і сприймає майбутню подію з усією серйозністю. Ми вже готуємося до бою на тренувальній базі, що розташована в районі озера Біг Беар (штат Каліфорнія )».

«Ми готові до бійки, — відповів на це Шон Гіббонс, менеджер Салідо. — Складається враження, що нас не дуже-то поважають, раз кидають хлопця з одним професійним боєм за плечима на бійця рівня Орландо. І коли настане 1 березня, Орландо покаже вам, чому триразовий чемпіон світу в професіоналах сильніше хлопця з двома золотими олімпійськими медалями».


16.01.2014

← на головну